Представники органів місцевого самоврядування Київщини обговорили шляхи налагодження співробітництва громад в містах-метрополіях

16 / Травень, 2019
16 травня відбулася робоча зустріч представників органів місцевого самоврядування Київщини з представниками Ради Європи щодо обговорення співробітництва громад в містах-метрополіях. Мова йшла про економічний розвиток, просторове планування, розвиток транспортної інфраструктури, ЖКГ та охорону здоров'я.
Учасники робочої групи – міські та селищні, сільські голови Київської області. Також участь у заході взяв голова Київського регіонального відділення Асоціації міст України, Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Під час зустрічі учасники обговорили перспективи та моделі партнерства громад Київської метрополії, вдосконалення проекту Закону про міські агломерації з метою налагодження рівноправного і взаємовигідного співробітництва.
Організатором заходу виступила Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) та Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», у співпраці з Київської міською державною адміністрацією.
 
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)