Практикум у Харківському РВ АМУ було присвячено публічним закупівлям у системі Prozorro

14 / Квітень, 2017
13 квітня Харківське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері публічних закупівель. Система Prozorro». Захід відбувся в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У заході взяли участь заступники міських, селищних голів, бухгалтери, представники тендерних комітетів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад Харківської області.
Під час практикуму були висвітлені законодавчі та технічні аспекти функціонування системи публічних електронних закупівель Prozorro. Зокрема, державна політика у сфері закупівель, громадський контроль у цій сфері, планування закупівель, окремі етапи організації та проведення процедур закупівель.
Модератор детально відповів на запитання учасників щодо використання системи публічних електронних закупівель Prozorro. Зокрема, про роботу тендерних комітетів, уповноважених осіб, правильність розробки тендерної документації та класифікацію предмету закупівлі, диференціювання закупівель відповідно до «порогів» та основні етапи реалізації закупівель, процедуру укладання договорів тощо.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)