О.Слобожан: Результати діяльності АМУ напряму впливають на покращення якості життя в громадах

23 / Грудень, 2020
22 грудня у Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у Загальних зборах  Луганського регіонального відділення АМУ, що проходили у Сєвєродонецьку за участі голів 24 громад Луганської області.
До заходу також долучився керівник Луганської обласної ВЦА Сергій Гайдай.
    
«Скільки б я не питав керівників міст щодо діяльності Асоціації міст України – я чув лише добрі відгуки про партнерство. Головне – це співпраця. Тому що тільки так можна змінити Луганську область на краще» - зазначив Сергій Гайдай.
У виступі перед головами громад Олександр Слобожан повідомив, що за 2020 рік АМУ вдалося зберегти для місцевих бюджетів у Держбюджеті 48,5 млрд грн (зокрема, не допущено втрат на 22,2 млрд грн та залучено додаткового фінансування на  26,3 млрд грн). Так, 12 млрд грн – це акцизи на пальне та тютюн, які збережено завдяки запеклій боротьбі АМУ в парламенті. Збільшено освітню субвенцію, збільшено видатки на охорону здоров’я та збережено акциз на пальне – і це не остаточний перелік перемог Асоціації міст України, які прямо відбиваються на місцевих бюджетах та в цілому на якості життя наших громадян.
Під час загальних зборів було обрано голову Луганського регіонального відділення Асоціації міст України. Ним став Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв. Для   обрання членом Правління АМУ  рекомендовано Старобільського міського голову Яну Літвінову.
Рішенням Загальних зборів Луганського РВ АМУ було ухвалено звернення до Правління АМУ з рекомендацією продовжити повноваження Київського міського голови Віталія Кличка на посаді Голови Асоціації міст України.
Наталія Бойко, виконавча директорка Луганського регіонального відділення АМУ звітувала перед головами за результатами реалізації Стратегії розвитку Луганського регіонального відділення АМУ за 2019 - 2020 роки, після чого даний звіт було затверджено рішенням Загальних зборів Луганського РВ АМУ.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)