О.Слобожан провів Урок місцевого самоврядування для школярів з Хмельницького

20 / Січень, 2020
20 січня Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан провів для учнів 5-9 класів з шкіл міста Хмельницького Урок місцевого самоврядування.
Захід організовано в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджує Асоціація міст України.
О.Слобожан презентував школярам діяльність Асоціації міст України, структуру АМУ та розповів про реформу з децентралізації і Проект ПУЛЬС.
 Дітей та молодь потрібно залучати до місцевого самоврядування, оскільки їх сприйняття навколишнього світу ще не обмежене нормами та законами, як у дорослих, і тому вони висловлюють нестандартні, креативні пропозиції щодо розвитку громад, - сказав Виконавчий директор АМУ.
Аналітик АМУ з питань соціального захисту Назар Миколюк розповів дітям про молодіжні програми Асоціації міст України та діяльність АМУ у напрямку розвитку молодіжної політики.
Нагадуємо, 14-15 лютого 2019 року у Хмельницькому відбувся навчальний візит для представників органів місцевого самоврядування на тему «Формування національної свідомості учнівської молоді як чинник розбудови громадянського суспільства. Досвід роботи управління молоді та спорту Хмельницької міської ради в умовах децентралізації». Презентації  доступні за посиланням.
 
    
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)