Онлайн-практикум Закарпатського РВ АМУ щодо особливостей формування місцевих бюджетів +ВІДЕО

11 / Вересень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
11 вересня у Закарпатському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Особливості формування місцевих бюджетів: ключові аспекти та проблемні питання». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Закарпатського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: голови громад, керівники фінансових управлінь та відділів місцевих рад.
На початку практикуму до учасників звернувся виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, який підкреслив важливість і актуальність тематики практикуму та побажав плідної роботи.
  
Модераторами заходу виступили Сергій Остафійчук, заступник директора департаменту фінансів Закарпатської ОДА та Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ.
Під час практикуму обговорювалися проблемні питання виконання місцевих бюджетів у 2020 році, основні підходи до формування місцевих бюджетів на 2021 рік. Зокрема, модератор розповів про механізми державної підтримка реалізації реформ у сфері регіонального розвитку і сприяння децентралізації влади. Консультантка з бюджетних питань презентувала глядачам практикуму законопроєкти у сфері місцевих фінансів, прийняття яких матиме суттєвий вплив на фінансову спроможність громад.
Також під час онлайн-заходу модератори відповіли на питання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Закарпатського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку навчальних матеріалів щодо місцевих виборів-2020 та добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)