Онлайн-практикум Вінницького РВ АМУ щодо забезпечення соціальних послуг в громадах +ВІДЕО

16 / Грудень, 2020
16 грудня у Вінницькому РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Законодавче забезпечення організації роботи органів місцевого самоврядування територіальних громад щодо впровадження базових соціальних послуг». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Вінницького РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: голови громад, профільні заступники, фахівці соціальної служби.
На початку практикуму до учасників звернувся виконавчий директор Вінницького РВ АМУ Владислав Філатов, який привітав учасників заходу, розповів про сучасний стан реформи децентралізації влади та відзначив важливість надання якісних соціальних послуг без винятку в кожній територіальній громаді Вінницької області.
Модератором заходу виступив Анатолій Калєтнік, начальник управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з територіальними громадами Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.
Під час практикуму учасники ознайомилися з новелами в чинному законодавстві щодо надання соціальних послуг на рівні територіальних громад. Також модератор звернув увагу слухачів на повноваження органів місцевого самоврядування в частині забезпечення населення базовими соціальними послугами та їх реалізації на місцях.
Сергій Шмігленко, регіональний консультант з юридичних питань Асоціації міст України, відзначив важливість питання створення структурних підрозділів з питань соціального захисту та надавачів соціальних послуг в громадах з метою виконання вимог законодавства.
Навчальні матеріали практикуму:
 Презентація «Реалізація чинного законодавства щодо надання соціальних послуг на рівні територіальних громад» (ознайомитися)
 Презентація «Актуальні питання щодо створення структурних підрозділів з питань соціального захисту та надавачів соціальних послуг в громадах» (ознайомитися)
На завершення практикуму модератор заходу та фахівці регіонального відділення АМУ відповіли на запитання, що цікавили представників громад, та домовилися з ними щодо подальшої співпраці.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Вінницького РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)