Олександр Слобожан став учасником освітнього серіалу про місцеві вибори від Мінцифри

09 / Вересень, 2020
Асоціація міст України долучилася до освітнього проєкту Міністерства цифрової трансформації - серіалу «Кандидат». 8 вересня 2020 року Мінцифри спільно з Центром сприяння реформам презентували його на платформі «Дія.Цифрова освіта».
У зйомках взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Також учасниками серіалу стали телеведучий Андрій Джеджула, громадський діяч Олександр Солонтай, народні депутати України Марина Бардіна, Олена Шуляк, Вадим Галайчук та Олександр Скічко.
Слід зазначити, що 5 вересня офіційно стартувала виборча кампанія в рамках місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року. Тому освітній проєкт рекомендований для всіх, хто розмірковує над тим, чи балотуватися на чергових місцевих виборах-2020. У кожній серії будуть розкриті всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату: як розібратися у законодавстві, як правильно заповнити документи, як проводити саму кампанію. Мінцифри зазначає, що серіал дає вичерпну відповідь на запитання, що має знати людина, яка хоче стати депутатом та бути обраною на місцевих виборах.
Серіал містить 11 серій тривалістю 3-5 хвилин.
 
Безкоштовно подивитися освітній серіал «Кандидат» можна буде за посиланням.
 
Пропонуємо переглянути інтро до серіалу:
 

Нагадаємо, АМУ підготувала добірку навчальних матеріалів, де розміщені інфографіка про новели виборчого законодавства, календарний план організаційних заходів, вебінари та презентації щодо місцевих виборів-2020.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)