Нормативне підгрунтя управління земельними ресурсами в громадах - тема онлайн практикуму Черкаського РВ АМУ +ВІДЕО

05 / Серпень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
5 серпня у Черкаському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Нормативне підгрунтя управління земельними ресурсами в територіальних громадах». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Черкаського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Відкрила роботу практикуму та привітала його учасників Віталія Повісьмак-Євмина, виконавчий директор Черкаського РВ АМУ.
Модератором заходу виступив Роман Лисенко, начальник відділу контрольно-договірної роботи управління земельних ресурсів та землеустрою департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради.
   
Під час практикуму обговорювалися зміни до законодавчих актів України у сфері землекористування. Також була розглянута процедура розробки та погодження землевпорядної документації щодо земель комунальної власності, а саме: питання внесення змін у договори оренди земель комунальної власності у 2020 році; автоматичного поновлення договору оренди землі у разі наявності нерухомого майна землекористувача; скасування реєстрації земельної ділянки за рішенням суду. Окремо глядачі ознайомилися з досвідом судової практики вирішення земельних спорів, пов’язаних з недобросовісною поведінкою користувачів земель комунальної власності.
Під час онлайн-практикуму модератор надавав відповіді на питання, які цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Черкаського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)