На практикумі в Луганському РВ АМУ учасники вивчали можливості розвитку зеленого туризму

16 / Травень, 2019
16 квітня у Біловодській об'єднаній територіальній громаді Луганської області відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Зелений туризм як чинник місцевого економічного розвитку». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID. Участь у заході взяли представники територіальних громад Луганщини, які працюють у сфері економіки та туризму, працівники Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської облдержадміністрації, представники Асоціації з розвитку туризму в Луганській області.
Із вступним словом та побажанням плідної роботи до учасників практикуму звернувся селищний голова Біловодської ОТГ Едуард Олєйніков. Він підкреслив, що у ході практикуму учасники зможуть набути важливі знання та використовувати їх на практиці.
Модератором практикуму виступив голова правління ГО "Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні" Володимир Васильєв. Він надав практичні рекомендації об’єднаним територіальним громадам щодо розбудови сільських зелених садиб, а саме:
- проведення інвентаризації об'єктів, які можуть бути цікаві туристам;
- підвищення рівня знань сільського населення щодо розвитку сільського зеленого туризму;
- аналіз нормативно-правового поле, яке регулює сферу сільського зеленого туризму:
- вивчення можливостей фінансового ресурсу, пропозицій міжнародної технічної допомоги у сфері розбудови туристичної інфраструктури та розробка проектів;
- підвищення туристичної привабливості території Луганської області та окремих об'єднаних територіальних громад шляхом ознакування, маркування, брендування.
Заступник начальника відділу Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації  Світлана Алфімова розповіла присутнім про заходи департаменту у сприянні розширення туристичної сфери Луганщини як напрямку розвитку територіальних громад, про залучення коштів іноземних донорів.
Під час навчання учасники також розглянули організаційно-правові засади створення, функціонування та надання послуг у сфері сільського зеленого туризму.
Практикум із застосування законодавства закінчився екскурсією до Деркульського кінного заводу №63 у с. Данилівка Біловодської ОТГ.
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)