На практикумі у Вінницькому РВ АМУ вивчали законодавство у галузі ЖКГ

14 / Грудень, 2017
12 грудня у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Ефективне функціонування ЖКГ. Організація надання якісних житлово-комунальних послуг». Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники – заступники міських та селищних голів, фахівці управлінь та відділів житлово-комунального господарства, директори комунальних підприємств громад.
Під час навчання фахівці рад та ОТГ дізнавалися про новації нормативно-правової бази, що регулює надання житлово-комунальних послуг населенню. З цих питань виступав модератор заходу – начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА Іван Магдич. Він розповів про механізм впровадження енергоменеджменту у муніципалітетах, енергетичну сертифікацію/паспортизацію будівель, організацію системи щоденного енергомоніторингу споживання  енергоресурсів. Іван Магдич ознайомив учасників практикуму з Угодою мерів та загальною концепцією розробки Плану дій сталого  енергетичного розвитку (ПДСЕР).
Про ліцензування  окремих видів господарської діяльності  у сфері  централізованого тепло- водопостачання та водовідведення розповіла начальник відділу комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА Марія Зонова.
Про сферу поводження з твердими побутовими відходами, проблеми та методи їх вирішення учасникам практикуму розповіла начальник  відділу  житлової політики та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА Тетяна Бурковська.  
Учасники практикуму обговорили низку питань, що хвилюють працівників житлово-комунального сектору та органів місцевого самоврядування. За підсумками практикуму підготовлено пропозиції до Асоціації міст України щодо лобіювання проектів законодавчих актів, що поліпшують надання послуг населенню у сфері ЖКГ.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)