Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості, - конференція відбудеться 6 грудня

02 / Грудень, 2019
6 грудня 2019 року в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування України відбудеться ІІІ Щорічна всеукраїнська науково-практична конференція: «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».
Організатори: Асоціація міст України (АМУ) та Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) у партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Мета Конференції: формування підходів щодо науково-методичного забезпечення  сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
Очікується, що у заході візьмуть участь близько 100 представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, науковців, громадських активістів, представники вищих навчальних закладів та наукових установ міст Києва, Дніпра, Львова, Ужгорода, Черкас.
З вітальним словом до учасників Конференції звернуться Виконавчий директор АМУ кандидат наук з державного управління  О.В.Слобожан, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування А.А.Клочко, головний науковий консультант Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук, професор М.О. Баймуратов.
Тези доповідей учасників Конференції будуть опубліковані на сайті АМУ.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)