Міжнародна конференція «Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація»

08 / Жовтень, 2018
Український центр культурних досліджень спільно з Міністерством культури України за підтримки Асоціації міст України проводять Міжнародну конференцію «Культурна спадщина у ХХІ столітті: збереження, використання, популяризація», яка відбудеться 19-20 жовтня 2018 році у м. Вінниця.
Метою конференції є ознайомлення та обговорення питань розвитку глобальних тенденцій збереження культурної спадщини, що актуалізувались протягом останніх десятиліть, комплексного підходу до збереження культурної спадщини у тому числі у випадку збройного конфлікту.
У рамках конференції відбудеться презентація вперше здійсненого перекладу українською  мовою керівних настанов до реалізації Конвенції про охорону світової культурної і природної спадщини 1972 року.
Гість конференції - почесний президент Міжнародної Ради з охорони пам’яток та визначних місць (ІКОМОС) пан Густаво Араоз.
Реєстрація  для  участі в  конференції триває до 18.00 години 11 жовтня 2018 року. Щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням https://goo.gl/forms/ncgqTuFVdH7Bsyr82
Організатори забезпечують поселення, харчування учасників. Підтвердження про участь буде надіслано до 14 жовтня 2018 року на надану електронну адресу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)