Луганське РВ АМУ провело онлайн-практикум на тему карантинної економіки та її впливу на місцеві бюджети +ВІДЕО

29 / Травень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов'язані з поширеням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн. 
29 травня Луганське регіональне відділення АМУ провело практикум у формі вебінару на тему «Карантинна економіка та її вплив на місцеві бюджети. Механізми мобілізації коштів до місцевих бюджетів та оптимізації їх витрачання». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Луганського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС:Децентралізаційний марафон".
Учасники: заступники міських, селищних голів, начальники фінансових управлінь та відділів.
Відкрила роботу практикуму та привітала його учасників Наталія Бойко, виконавчий директор Луганського РВ АМУ.
Модератором заходу виступила начальниця фінансового управління Сєвєродонецької міської ради Марина Багрінцева.
Під час практикуму обговорювалася специфіка використання бюджетних коштів для здійснення протипандемічних заходів та особливості управління місцевими бюджетами в умовах карантину. Зоркрема, розглядалося питання участі громадян на різних етапах бюджетного процесу як шляху до максимально ефективного використання бюджетних коштів. Також спікер звернула увагу на організацію взаємодії органів місцевого самоврядування з державними податковими органами, як запоруку збільшення доходів бюджетів громад.
Учасники практикуму дізналися про механізми використання коштів резервного фонду для здійснення необхідних протипандемічних заходів та про практику перерозподілу бюджетних коштів на виконання місцевих програм. Дуже цікавими виявилися питання про нові методи комунікацій із мешканцями громади, які були запроваджені під час карантину та які будуть використовуватися і надалі Сєвєродонецькою міською радою.
На завершення онлайн-практикуму модератор надала відповіді на питання, які цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Луганського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)