Луцьк відсвяткував День міста

09 / Вересень, 2019
7 вересня у Луцьку відбулося святкування Дня міста. В урочистостях взяв участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та В.о. Виконавчого директора Волинського Регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Кокончук. Також серед учасників – делегації з країн Європейського Союзу та українських міст.
Під час святкувань В.о. Луцького міського голови, секретар міської ради, голова Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Григорій Пустовіт привітав гостей та відзначив: «У цьому світі неможливо жити, не маючи друзів, партнерів. Ми високо цінуємо дружбу і підтримку. Приємно, що так багато людей завітали на День народження нашого міста. Ви побачите зміни, які відбулися у Луцьку. Ви побачите, чого за рік ми досягли».
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан вручив громаді Луцька традиційний український оберіг – ляльку-мотанку та привітав жителів міста від імені Голови Асоціації міст України Віталія Кличка:
Луцьк – стародавнє місто, яке поєднує у собі європейську витонченість, українську гостинність та багату історичну самобутність. Це визначний культурний центр, де вирує насичене яскравими подіями життя. Його гордість – славетний Луцький замок, який приваблює туристів та милує око городян.
Сучасний Луцьк розвивається та робить свій внесок у європейське майбутнє України. Міська влада впроваджує інноваційні методи муніципального управління та місцевого економічного розвитку. Такі зміни не були б можливими без співпраці з луцькою громадою.
Бажаю Луцьку  та його жителям успіхів і процвітання, щоб порозуміння панувало у всіх справах. Нехай підтримка та довіра городян надихає міську владу на нові звершення.
Щастя, добра кожній родині, миру та злагоду усій Україні!
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)