Кошти державного фонду регіонального розвитку надходять у регіони

10 / Жовтень, 2019
9 жовтня 2019 року Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти, призначені для 707 інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що реалізовуються у 2019 році за рахунок коштів ДФРР.
Рішенням Уряду внесено зміни до 28 проєктів. Так, 16 проєктів виключено з переліку, а у решті - відкориговано або зменшено фінансування у зв’язку з ризиком неосвоєння коштів до кінця 2019 року.
Таким чином, розподілено 6 738 790,67 тис. гривень між 691 інвестиційною програмою і проєктом регіонального розвитку. Ці кошти необхідно освоїти до кінця року, інакше вони повернуться до Державного бюджету, а проєкти можуть залишаться нереалізованими.
Представники Асоціації міст України на постійній основі беруть участь у засіданнях Комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. З метою пришвидшення спрямування коштів у регіони Асоціація сприяла Мінрегіону у зборі інформації від органів місцевого самоврядування щодо проведення тендерних процедур.
Асоціація вдячна Мінрегіону та Уряду за оперативність прийняття важливих для територіальних громад рішень. Кожний проєкт важливий для мільйонів людей, які проживають на територіях сільських, селищних міських рад і реалізація відповідних проєктів безпосередньо сприяє розвитку та спроможності територіальних громад. За ці кошти будуть збудовані дороги, школи, лікарні, садочки, а також буде підвищено якість та доступність послуг для жителів громад.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)