Конкурс проєктів зі співробітництва у сфері децентралізації

06 / Лютий, 2020

Міністерство Європи і закордонних справ, Делегація з зовнішньої діяльності місцевих органів влади Франції оголошують відкриття конкурсу проєктів на 2020-2021 роки., який проводиться раз на два роки щодо співробітництва у сфері децентралізації.
Делегація з зовнішньої діяльності місцевих органів влади пропонує конкурс проєктів, призначений для забезпечення участі французьких місцевих і регіональних органів влади в програмах з децентралізованого співробітництва, підготовлених асоціаціями. Асоціації та партнерства можуть подати заявку до 15 лютого 2020 року.
Програми фінансуватимуть проєкти з децентралізованого співробітництва, що підтримуватимуться місцевою владою французьких територіальних громад в партнерстві з іноземними територіальними громадами. Вони також спрямовані на впровадження Проєктів в галузі сталого розвитку на період до 2030 року та Паризької угоди щодо клімату. Що стосується партнерських програм з місцевими органами влади в країнах, визначених APD (Україна входить до їх складу), такі програми будуть вписуватися в один або декілька пріоритетів французької політики солідарного розвитку і боротьби з глобальною нерівністю:

  • Запобігання та подолання криз;
  • Посилення зусиль щодо освіти, професійної підготовки, вищої освіти, наукових досліджень та інновацій для працевлаштування молоді;
  • Відповідь на найактуальніші екологічні та кліматичні проблеми;
  • Підтримка рівності жінок та чоловіків;
  • Зміцнення сталого сільського господарства, продовольчої безпеки та харчування;
  • Удосконалення управління водопостачанням та каналізацією;
  • Сприяння демократичному, економічному та фінансовому управлінню та правам людини.
​Приклади пріоритетних проєктів з децентралізованого співробітництва, яким надається перевага: реалізація «Дорожньої карти Сахеля», франко-китайський рік культурного туризму 2021, проєкти регіонального співробітництва.
АМУ закликає громади, які мають партнерські відносини з французськими містами, запропонувати їм спільну участь у розробці пропозицій та представленні спільних пропозицій на конкурси.

Дізнатися більше можна, звернувшись до Делегації з питань зовнішньої діяльності місцевих органів влади (DAECT) - secretariat.dgm-aect@diplomatie.gouv.fr 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)