Конференція "Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території". Реєстрація учасників до 24 травня

21 / Травень, 2019
Конференція «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території» відбудеться 6-7 червня 2019 року у м.Тульчин, Вінницької області.
Організатори: Український центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською ОТГ.
Асоціація міст України виступає партнером конференції.  
В конференції беруть участь європейські експерти, зокрема Міхаль Асам, голова громади Пайтінг (Німеччина), який на прикладі власної громади презентує практичні кейси з трансформації історічного міста.
На конференцію запрошуються міські голови (або профільні заступники) малих міст України, голови ОТГ, сільських та селищних рад.
Увага! Реєстрація для участі у конференції  є обов’язковою і відкрита до 21.00 24 травня 2019 року за посиланням  (кількість місць обмежена)
Необхідно заповнити анкету учасника (за посиланням) та підготувати коротку презентацію (2-3 слайди) українською та англійською мовою про історичний об’єкт; об’єкт, або елемент нематеріальної культурної спадщини, розташований на території міста, громади, села, селища. Презентацію надіслати на електронну адресу cultur@ukr.net одночасно з реєстрацією (презентація та анкета мають бути надіслані з однієї електронної адреси).
Після опрацювання анкет та презентацій на Вашу адресу буде відправлено підтвердження від організаторів конференції.
Початок роботи конференції  6 червня об 11.30.
Запрошені учасники конференції будуть проживати в готелі м. Вінниця.
Проживання у місті Вінниці, трансфери та харчування забезпечується за рахунок організаторів.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)