Капітальний ремонт країни триває, - Володимир Гройсман

19 / Липень, 2017
Сьогодні, 19 липня, відбулося засідання Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. У засіданні взяв участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Володимир Гройсман презентував звіт Уряду за I півріччя 2017 року. Зокрема, Глава Уряду відзначив досягнення у проведенні реформи з децентралізації. Так, на даний момент утворено 413 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшла 1 971 місцева рада з населенням 3 597 млн осіб. Теріторія ОТГ складає 102 тис. кв. км.
У першому півріччі цього року перші вибори відбулися у 47 ОТГ, до складу яких увійшли 232 місцеві ради. Наразі 129 ОТГ (575 рад) очікують призначення ЦВК перших виборів.
Проведено конкурс ОТГ на створення Центрів надання адміністративних послуг. Сьогодні в ОТГ вже працюють 39 центрів надання адміністративних послуг.
Щодо результатів фінансової децентралізації, то, як зазначив Володимир Гройсман, що приріст находжень до загального фонду місцевих бюджетів проти січня-червня2016 року склав 33,8% або +22,0 млрд грн.
Глава Уряду підкреслив, що на реалізацію проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку буде спрямовано 3 369,5 млн. грн. У регіонах буде реалізовано 767 проектів: 294 – у освіті, 148 – у медичній сфері та соціальному захисті, 85 – у житлово-комунальному господарстві, 77 проектів з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, 36 – в сфері культури та 84 проекти – спортивні об’єкти.
«Пріоритет – людина, і все, що її оточує. Людській капітал - найвища цінність. І треба виходити з інтересів людей», - підкреслив Прем’єр-міністр. Він додав, що йдеться про широкий спектр питань – від будівництва доріг та енергоефективності й енергонезалежності до підвищення рівня освіти та охорони здоров’я, а горизонт реалізації проектів – від одного до трьох років, так як передбачає політика середньострокового планування, започаткована цього року.  
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)