Харківське РВ АМУ провело практикум з питань економічного розвитку громад

07 / Серпень, 2019
7 серпня у Харківському регіональному відділенні АМУ відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Економічний розвиток  як базова складова розвитку громад».  Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: голови ОТГ, фахівці профільних департаментів органів місцевого самоврядування Харківського РВ АМУ.
Практикум проходив у Лозівській міський раді. Міський голова Сергій Зеленський відкрив засідання, привітав учасників та розповів успіхи міста.   
Нагадаємо, у 2018 році була отворено громада з центром у місті обласного значення Лозова, до якого приєдналися 17 сільських і 1 селищна рада.
Виконавчий директор Харківського  РВ АМУ Віктор Мирошник представив діяльність регіонального відділення АМУ та заходи Проекту ПУЛЬС.
Модератор практикуму - керуючий справами виконкому Лозівської міської ради Юрій  Кушнір – розкрив для учасників такі питання:  
  • Нормативно-правова база діяльності органів місцевого самоврядування в сфері стимулювання місцевого економічного розвитку.
  • Від перспективного плану, до стратегії розвитку громади.
  • Стратегічний план – як головний інструмент розвитку громади. Етапи стратегічного планування. Форми залучення громадян до розробки стратегічного плану.
  • Проектний підхід до стратегічного управління розвитком громади.
  • Сприяння організаційному розвитку бізнесу та економіки громади в цілому.
  • Залучення грантових проектів, які сприяють місцевому економічному розвитку.
Учасники практикуму отримали важливу і корисну інформацію щодо аспектів  місцевого економічного розвитку громад.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)