Громади Сумщини вивчали правові аспекти приватизації комунального майна

17 / Вересень, 2019
17 вересня Сумське регіональне відділення АМУ провело практикум з застосування законодавства на тему: «Правові аспекти приватизації майна комунальної власності»
Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Модератором практикуму виступила  тренер з публічних закупівель Олександра Білопільська. Вона ознайомила учасників з новаціями в сфері приватизації державного та комунального майна, та основними нормативно-правовими актами, що регулюють цю діяльність.
Виконавчий директор Сумського РВ АМУ Володимир Дериземля, відкриваючи захід, зазначив: «Питання приватизації майна є дуже важливими для кожної об’єднаної громади, оскільки відкриває нові можливості з наповнення місцевого бюджету. Вірю, що сьогоднішнє навчання допоможе громадам налагодити цю роботу, а отже стати спроможнішими та успішнішими».
Під час першої навчальної секції був представлений огляд законодавства в сфері приватизації державного та комунального майна, наведено основні принципи та вимоги чинних нормативно-правових актів, обговорено порядок прийняття рішень про приватизацію та затвердження переліку об’єктів для неї, та описано організаційний процес проведення торгів. Особливу увагу модератор приділила особливостям організації процесу проведення торгів та використанню коштів, отриманих від приватизації.
Протягом другої навчальної секції представник акредитованого майданчику Smarttender Максим Мостовий розповів про роботу в системі ProZorro.Продажі і типи аукціонів малої приватизації, навів головні переваги системи, а також ознайомив учасників з процесом проведення аукціонів через ProZorro.Продажі.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)