Футбольна збірна мерів України взяла участь в турнірі до Дня Соборності

03 / Лютий, 2020
З нагоди Дня Соборності України відбувся ІІІ щорічний футзальний турнір між командами органів місцевого самоврядування. Цього разу захід пройшов 1 лютого у м.Кам'янець-Подільський і зібрав представників місцевого самоврядування з різних куточків країни: від Сум до Івано-Франківщини, від Чернігова до Одещини. Змагалися команди Чортківської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Городенківської, Кам’янець-Подільської міських рад, а також збірна мерів України.
 
За результатами турніру перше місце посіла команда Івано-Франківської міської ради, друге - Тернопільська міська рада, бронзовими ж призерами стала збірна мерів України. В наступному році футзальний турнір між командами органів місцевого самоврядування прийматиме м.Івано-Франківськ.
 
          
 
"Збірна міських голів України, яка під егідою Асоціація міст України проводить підготовку до чемпіонату Європи 2020 серед очільників громад, поступившись у півфіналі у серії пенальті, у матчі за бронзові нагороди змогла здобути перемогу над командою Хмельницької міської ради. Серед команд Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Чортківської, Кам'янець-Подільської, Городенківської міських рад та збірної міських голів України, перше місце виборола команда Івано-Франківської міської ради. Проведення такого турніру доводить, що Україна єдина", - зазначив Ігор Мандар, заступник міського голови Тлумача, який є представником збірної міських голів України від Прикарпаття.
 
Нагадаємо, до Дня місцевого самоврядування відбувся дружній матч «Кубок єдності влади» між збірними АМУ, Верховної Ради України та ФК «Маестро».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)