«БУДІВНИЦТВО ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ. ВИКЛИКИ ЧАСУ» - семінар відбудеться у Києві 12-13 грудня

06 / Листопад, 2019
Науково-практичний семінар на тему: «Будівництво об’єктів нерухомості. Виклики часу» відбудеться в Києві 12-13 грудня 2019 року.
Організатори семінару: Конфедерація будівельників України, Міждержавна гільдія інженерів консультантів, Національна спілка архітекторів України, Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури, Гільдія проектувальників у будівництві, Асоціація експертів  будівельної галузі.
Місце проведення: Центральний будинок архітектора
Адреса: місто Київ, вулиця Бориса Грінченка, 7, велика зала.
Час проведення: 12  грудня  2019 року з 12.00 до 18.00, 13  грудня 2019 року з 10.00 до 18.00.
До участі у семінарі запрошуються керівники та фахівці підприємств, установ, організацій будівельної галузі, представники управлінь капітального будівництва місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування (у т. ч. ОТГ), архітектори, проектувальники, експерти, інженери технічного нагляду, інженери-консультанти, юристи та інші представники галузі.
Тематичні напрями семінару:
Стрімкі зміни законодавства та нормативної бази вимагають прискіпливої уваги архітекторів, проектувальників, будівельників, інженерів-консультантів, інженерів  технічного нагляду, замовників будівництва та експертів. Так, протягом останніх місяців прийнято низку законів України, важливих для будівельної галузі. За два роки набули чинності понад 30 змін до державних будівельних норм. Прийняті деякі національні стандарти, що суттєво впливають на діяльність будівельного ринку.
Як уникнути порушень та помилок? Як використовувати зміни, що відбулися, на користь справи? Організатори семінару ставлять за мету спільний пошук відповідей на ці та інші питання, детальне інформування щодо змін і новацій та обмін досвідом з їх ефективного застосування.
Гасло семінару : «Поінформований – означає озброєний».
Реєстрація для участі у семінарі здійснюється до 02 грудня 2019 року за посиланням.
Кожний учасник семінару отримує свідоцтво про участь у семінарі Європейського зразка.
Із запитаннями щодо семінару звертатися за тел: +38 (068) 7150358; +38 (099) 4708649; +38 (063) 4718528 або надіславши листа на e-mail: eventarchbud@gmail.com

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)