Асоціація міст України вітає IREX з 50-річчям!

08 / Листопад, 2018
7 листопада виповнилось 50 років діяльності Міжнародної ради досліджень та обмінів (IREX). Програми IREX в Україні спрямовані на розширення доступу до якісної освіти шляхом зміцнення управління вищою освітою та сприяння партнерству та ефективному діалогу між органами місцевого самоврядування, ЗМІ, громадськими організаціями та громадами. IREX є партнером Асоціації міст України в реалізації проекту ПУЛЬС.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан привітав IREX від імені Голови Асоціації міст України Віталія Кличка та вручив директору IREX в Україні Мехрі Дракман пам'ятну відзнаку.
 
 
 
В рамках проекту ПУЛЬС Асоціація міст України та IREX надають підтримку бібліотекам та громадським організаціям у 60 пілотних громадах. В рамках співробітництва проводяться інформаційні заходи для громадян щодо децентралізації, тренінги та вебінари для бібліотекарів та жителів громад та формуються групи підтримки реформ в ОТГ. Також АМУ та IREX співпрацюють з 24 прес-клубами, створеними на базі обласних бібліотек.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)