«АМУ визначає вектор розвитку місцевого самоврядування», - селищний голова Брошнів-Осади Іван Шикеринець

08 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає селищний голова Брошнів-Осади Іван Шикеринець (Рожнятівський район Івано-Франківська область).
- Як змінилася АМУ за чверть століття?
- Нині Асоціація міст України – це та структура, що визначає вектор розвитку місцевого самоврядування загалом і спроможна допомогти у вирішенні як стратегічних, так і локальних проблем органам місцевого самоврядування.
- Назвіть три головні риси АМУ.
- Асоціація навчає представників місцевого самоврядування, в хорошому сенсі лобіює його інтереси в органах влади, забезпечує прямий і безпосередній контакт ОМС і вищих органів виконавчої та законодавчої влади.
- Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ?
- Це можливість отримання інформації, так би мовити, з першоджерел.
- Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї надії?
- АМУ є потужною організацією, що реальними справами довела свою спроможність захищати інтереси місцевого самоврядування.
- Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
- Усім залученим до діяльності АМУ бажаю енергії та витримки на шляху до впровадження в Україні кращих світових практик місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)