АМУ отримала відзнаку КМДА в рамках Ярмарку «ТОП-100» проєктів громадських ініціатив місцевого значення

09 / Грудень, 2020
9 грудня пройшла церемонія нагородження переможців першого Ярмарку найкращих проєктів громадських організацій «ТОП-100»
Асоціація міст України стала однією з переможниць та отримала почесну нагороду «За успішну співпрацю у реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення».
Цього року Ярмарок проєктів «ТОП-100» відбувається вперше. Для участі у відборі були подані успішні кейси різних напрямів, реалізовані активними громадянами та інститутами громадянського суспільства. Відбір проектів здійснювався за 4 критеріями: актуальність; інноваційність та оригінальність; значущість для району та міста; рівень залучення організації до виконання кейсу/практики. До комісії входили представники Департаменту суспільних комунікацій, органів місцевого самоврядування, Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та активні громадяни.
Нагороди вручала заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.
Цей захід – яскравий доказ того, що співпраця влади і громади не просто можлива, а вона потрібна і завжди приносить позитивний результат. Коли ми з Департаментом суспільних комунікацій почали проводити конкурс громадських організацій, то мали побоювання, чи готові до нього потенційні учасники. І сьогодні ми бачимо, що громадські організації не просто готові – вони можуть виконувати соціальні замовлення і допомагати владі. Зараз ми йдемо до того, щоб передати частину повноважень громадським організаціям у сфері допомоги людям. Саме так це працює в європейських країнах, – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що в Києві зареєстровано близько 19 тисяч громадських організацій, із яких активною діяльністю займається лише 1 тисяча.

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)