3 листопада Виконавчий директор АМУ О.Слобожан візьме участь у презентації національного конкурсу "Молодіжна столиця України"

02 / Листопад, 2017
3 листопада 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди презентації національного конкурсу "Молодіжна столиця України".
Початок заходу: 10:30.
Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр Українського кризового медіа-центру..
Учасники прес-конференції:
Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;
Микола Величкович, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму;
Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;
Ростислав Томенчук, голова Українського інституту міжнародної політики;
Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради України.
Учасники заходу нададуть детальну інформацію щодо проведення в Україні конкурсу "Молодіжна столиця України", покликаного активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України, поширенню кращих світових практик молодіжної роботи, обміну досвідом молодих людей із різних частин держави та країн Європи.
Інформаційна довідка:
Національний конкурс "Молодіжна столиця України" планується проводити щороку, відзначаючи найкраще місто в Україні для проживання та розвитку молоді. Цьогоріч старт конкурсу запланований на 1 листопада.
Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу "Європейська молодіжна столиця", який успішно реалізовується з 2008 року (більше інформації про конкурс тут http://www.europeanyouthcapital.org/about/) та низці національних конкурсів з визначення молодіжних столиць, започаткованих окремими країнами.
Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: Марина Хромих (Український інститут міжанародноїполітики), тел.: +38063 3349416, е-mail: m.khromykh@uiip.org.ua.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)