18 грудня відбудеться Форум доброго врядування «Громади: перспективи для України»

15 / Грудень, 2020
18 грудня 2020 року відбудеться третій Форум Доброго Врядування, який організовує Аспен Інститут Київ в рамках Програми «Добре врядування». Тема цьогорічного форуму – «Громади: перспективи для України».
Асоціацію міст України на заході представлятиме Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Мета форуму - підтримка платформи діалогу національних та місцевих лідерів для обговорення основних напрямів подальшого реформування і розвитку місцевого самоврядування, аналізу перспектив української економіки у 2021 році, зокрема, в контексті розвитку українських громад.
До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та органів державної влади, неурядових організацій, міжнародних проєктів, представників бізнесу, медіа та наукових кіл.
Під час Форуму заплановані дві панельні дискусії:
  • Децентралізація в Україні: виклики та перспективи
    Дискусія буде присвячена обговоренню наступних кроків у реформі, впорядкуванню діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами територіально-адміністративного устрою України, актуальних законодавчих ініціатив, а також шляхів підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування.
  • Перспективи української економіки у 2021 році
    Тематикою дискусії стане обговорення макроекономічних прогнозів на 2021 рік, очікувань щодо формування бюджетів різних рівнів та можливостей економічного розвитку територіальних громад.
► Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням до 17 грудня 2020 року (включно). Захід відбудеться в онлайн-форматі, зареєстровані учасники отримають лінк на трансляцію події.
Програму форуму можна переглянути тут.
 
Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)