15-30 листопада 2019 року - Європейські дні місцевої солідарності

05 / Листопад, 2019
Організатором Європейських днів місцевої солідарності є PLATFORMA - загальноєвропейська коаліція міст та регіонів та їх асоціацій, залучених до співпраці у форматі місто-місто та регіон-регіон. Ця ініціатива започаткована у рамках Угоди про стратегічне партнерство, підписаної між CEMR- PLATFORMA та Європейською Комісією та фінансується ЄС.
 
Про кампанію
Міста та регіони прямують до глобального сталого розвитку! Яким чином? Завдяки проектам міжнародного співробітництва з містами та регіонами на всій планеті та їх щоденному управлінню, орієнтованому на виконання завдань сталого розвитку. Європейські дні місцевої солідарності (EDLS) закликають європейські міста та регіони підвищити рівень обізнаності громадян у вирішенні завдань глобального сталого розвитку та необхідності відповідних дій.
У 2019 році Європейські дні місцевої солідарності відбудуться з 15 по 30 листопада по всій Європі.
Європейські дні місцевої солідарності - це чудова можливість для громадян, місцевої влади та громадянського суспільства навчатися та обмінюватися досвідом.Сприяйте діалогу мерів та місцевих представників у Європі, підтримуйте обмін досвідом з національними та глобальними відповідальними особами щодо позитивних наслідків солідарності та "децентралізованої" співпраці у місцевому та глобальному сталому розвитку. Зробіть своє місто чи регіон частиною ініціативи EDLS!

Ключові мессиджі

Міста та регіони Європи зміцнюють знання громадян про глобальні проблеми сталого розвитку.

Що робити?

Організовуйте та підтримуйте громадські заходи, спрямовані на інформування та обговорення викликів глобального сталого розвитку і важливості солідарності, наголошуючи на досвіді міста щодо участі в проектах міжнародної співпраці.

Міста та регіони Європи підтримують освіту у сфері розвитку та активні громадські ініціативи, які чинять вплив на місцевому рівні.

Що робити?

Співпрацюйте з місцевими організаціями громадянського суспільства (ОГС), групами громадян або освітніми центрами для організації та підтримки інформаційних кампаній, громадських заходів або тренінгових ініціатив, які значною мірою сприяють активній участі громадян та формуванню почуття солідарності.

Міста та регіони Європи сприяють політичному залученню на національному, європейському та світовому рівнях на користь сталого розвитку.

Що робити?

Сприяйте діалогу мерів та місцевих представників у Європі, підтримуйте обмін досвідом з національними та глобальними відповідальними особами щодо позитивних наслідків солідарності та "децентралізованої" співпраці у місцевому та глобальному сталому розвитку.

Плануйте свою діяльність EDLS з 15 по 30 листопада 2019 року!
Діяльність EDLS: організована (співорганізована) європейським містом або регіоном, або асоціацією місцевих та регіональних влад створює можливість для громадян, місцевих чи регіональних виборних посадових осіб, громадських організацій та інших місцевих гравців для навчання, обміну, обговорення та святкування орієнтована на вклад європейських міст та регіонів у глобальний сталий розвиток, з наголосом на їх міжнародному співробітництві та партнерстві між містами.
 
Як долучитися до ініціативи?
Станьте частиною спільноти європейських міст та регіонів, які обмінюються, навчаються та обговорюють на регулярній основі інструменти інформування, розвитку освіти та сталого розвитку на локальному рівні!
Ознайомитися з програмою можна на сайті www.localsolidaritydays.eu
Контакти для запитань: platforma@ccre-cemr.org
 
Асоціація міст України з 2002 року є членом Ради європейських муніципалітетів та регіонів – європейської ланки світової організації «Об’єднані міста та органи місцевого самоврядування». Разом з 30 національними асоціаціями органів місцевого самоврядування країн ЄС та асоціаціями Грузії та Молдови, АМУ бере участь у реалізації проекту PLATFORMA . Детальніше про проект можна дізнатись за посиланням.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)