Нова економічна (фінансово-бюджетна) система з безлімітними грошима

Нова Економічна Система

Для Світу з безлімітними рахунками та бюджетами.

Нова економічна система для України та Світу Без грошового обороту, з безлімітними рахунками і бюджетами. (Зникає грошовий обмін через безлімітів у всіх)
Для підтримки рівня виробництва. і забезпечення ресурсами обладнання технікою, яка здатна працювати самостійно. Поліпшення якості виробництва і звільнення часу для інших завдань.
Для швидкої реалізації глобальних проектів і прискорення розвитку сучасних технологій також найкращий варіант.
Для попередження і зведення до відсутності всіх злочинів з фінансових причин - також найкраще рішення.
Для постійного повноцінного забезпечення кожного, постійного доступу до ресурсів.
Для кожного індивідуального життя і загального суспільного рівня - найкращий довершений рівень забезпечення і широкий обсяг можливостей.

Відкриває нові безмежні можливості в рівній мірі для всіх.

Економіка стане ресурсоорієнтованою з безлімітним доступом до ресурсу для кожного, при рівній ступіні безмежного мільйонерства в усіх. Для нових технологій і нового рівня суспільства - довершено.

Економічна система:
Установка нової економічної моделі для держав. Нової Всесвітньої економікою системи.
Система з безлімітними рахунками для всіх і безлімітним державним бюджетом.
Система без грошового обігу (з відсутністю цін і необхідності оплати взагалі) - яка є логічним продовженням безлімітних рахунків для всіх і як наслідок загального збагачення.
Вільний обмін товарами і послугами, доступ без обмежень до будь-якої позиції на ринку.
Таке рішення буде сприяти якнайшвидшому обладнання технікою для виконання робіт замість людини і збільшення часу на інші справи і власне життя.
Новий підхід до працевлаштування - за власним бажанням і гарною компетентністю, необхідністю виробництва певного товару для себе і можливо для всіх чи інших причин.
Таким чином підвищиться якість виробництва і рівень життя.
Для підтримки виробництва товарів на певному рівні і інших за бажанням потрібно відразу вирішити питання про обладнання технікою, яка може працювати самостійно (з дистанційним контролем людини або взагалі без такого за встановленими алгоритмами). Для обробки полів, заготівлі та зберігання врожаю, служб доставки товару, магазинів з системою зберігання і видачі, заводів з можливістю індивідуальних замовлень дистанційно (одягу, техніки, продуктів, іграшок та іншого), наявної завжди сировиною для виробництва чого-небудь. Безпілотного транспорту і так далі.
Таким чином буде підтримана існуюча система і доведена до досконалого рівня з подальшим розвитком і вдосконаленням.
Її можна впроваджувати відразу з поясненням, що доступ до ресурсів матимуть широкий відразу, а залишити робочі місця за бажанням зможуть після заміщення посади технологіями. (Для підтримки функціонування всіх структур в суспільстві) Така дія прискорить процес впровадження автоматичних систем.
Як суверенна держава, країна має право впровадження будь-якої економічної системи, моделі економіки, прийняття, законів якщо вони збігаються з основними міжнародними конвенціями і правами людини.
Тобто впровадження нової економічної моделі, покращує життя є законним і обґрунтованим.
Держави можуть домовитися і прийняти нову економіку для всього Світу.
Впровадження нової економічної системи відразу вирішує багато питань і запобігає появі багатьох злочинів, які виникали через грошовий обмін і обмеження грошових ресурсів. (Зрозуміло це залежить ще і від психологічного складу особистості, але і це може самостійно виправитися при новому загальному рівні життя суспільства).
Нинішній обмін грошей на послуги і речі умовно, стандарти і ліміти також умовні. Прийшов час зробити інші умови і домовитися інакше. Для розширення можливостей і розвитку всіх сфер життя.
Система грошового обміну була винайдена і впроваджена в давні часи в нових сучасних технологічних можливостей. І правильно працювала при виконанні певних умов (достатня кількість грошей для обміну, правильно встановлені ліміти на максимальному рівні для забезпечення всім і т.д.)
По суті є умовним, основою в ній є ресурс.
Основою нової також є ресурс, без зайвого грошового обігу і можливістю прискореного впровадження технологій, працюють замість людини. З'являється можливість для будь-якого виду діяльності у вільний час.
Зараз правильно повністю перейти до нової економічної системи.
При впровадженні її на Світовому рівні можливе об'єднання в співдружності держав і інших територіальних одиниць для спільного ведення господарства на Планеті. Початок об'єднаної Всесвітньої держави з універсальним для людства кращим законодавством. Мирним шляхом досягнення мети об'єднання і зникнення спірних питань (з приводу території, ресурсів), що буде сприяти миру і злагоди на Планеті.
Першочерговими будуть питання безпеки для здоров'я і екології, достатнього рівня забезпечення ресурсами людей і тварин, розвиток рівня свідомості, можливості для занять улюбленою справою у вільний час і розваг (з технологіями буде все більше часу на будь-які справи). Зі збільшенням технологій і часу відпочинку точно потрібен новий підхід до працевлаштування, рівня заробітних плат і соціального забезпечення безробітних (з технічним обладнанням всюди таких буде все більше і це на краще). Гарним буде нормальний розмір ліміту для щасливого життя всіх соціальних допомог (покупки авто, будівництва будинку і інших послуг які зараз може отримати тільки працює і ще на особливо прибуткової роботи громадянин). Логічніше рішення при такому розвитку і для нього впровадження нової економічної системи з безлімітними рахунками і бюджетом, обміном товарами і послугами без грошових одиниць і обладнання автоматичними системами, які можуть виконувати роботу замість людини. Таким чином кожен самостійно встановить для себе свій ліміт згідно своїй мірі. Регулювання можливо по універсальним принципам (Не дати придбати одному весь товар світу наприклад). Таке рішення буде найкращим.
При сьогоднішній економічній системі необхідно підвищити рівень прожиткового мінімуму до можливості купувати будь-яке житло з одноразової виплати - це призведе до загального підвищення рівня життя і можливостей. Чи можлива швидка реалізація ідеї підвищення загального рівня життя для вирішення багатьох питань з існуючим пристроєм і умовами?
Найкращий варіант - швидкий перехід до нової економічної системи. Прискорить перетворення і реалізацію найкращого, приведення системи життя на планеті до відповідності досконалим ідеалам для щастя всього живого. Один з основних кроків - створення повноцінного забезпечення для всіх з самостійним регулюванням лімітів і підтримання рівня виробництва товарів і послуг за допомогою техніки (що дає ще і звільнення часу).
Таке можливо при відсутності обмежень - безлімітних рахунках або відсутності грошового обороту рівне безлімітним рахунках (щоб не вести зайвих маніпуляцій з оплатою з безліміту на безліміт). Обмін відбувається вільно і за умовами основного закону.
Також потрібно буде організувати підприємства з суспільною власністью (заводи, сільськогосподарські підприємства, що вирощують врожай і т.д.) щоб завжди мати достатньо ресурсу. І передбачити щоб не купив хтось один весь товар.
Можливості будуть розширені і саме зосередяться на цікавих завданнях від яких зараз відволікає фінансова система.

Джерела:
Власна творчість.

volgaruban@gmail.com

Facebook: @unlimitedeconomy

Тематика: 
Місцевий економічний розвиток
Регіон: 
Миколаївська область
Місто: 
Ольшанське
Ольга Володимирівна Рубан
volgaruban@gmail.com

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)