Вижницька ОТГ відкрила туристичний центр "Ворота в Карпати"

У Вижницькій ОТГ створено Інформаційний центр з розвитку туризму, який покликаний обслуговувати туристів та власників садиб.   

Вижницька ОТГ розташована у передгір'ї Карпат. Одним з пріоритетів вбачає у розвитку "зеленого туризму". З метою активізації цього напрямку Вижницька міська рада надала сприяння у створенні Туристично-інформаційного центру "Ворота в Карпати".

Центр покликаний обслуговувати власників садиб та надавати інформаційну підтримку туристам у Вижницькій ОТГ: консультації, допомогу у розміщенні, організації дозвілля, організації сімейного відпочинку, відпочинку людей з обмеженими можливостями. Окрім того, Центр покликаний займатись промоцією Вижницької ОТГ як громади з зеленим туризмом. Працівники Центру братимуть участь у міжнародних виставках та конференціях, на яких презентуватимуть можливості Вижницької ОТГ.

В результаті діяльності Центру власники "зелених" садиб зможуть координувати свою роботу. Туристична галузь ОТГ отримає додатковий розвиток, що сприятиме створенню додаткових робочих місць та збільшенню надходжень до бюджету громади.

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)