Вуличне освітлення на сонячних батареях у Миколаївській селищній ОТГ (Сумська область)

 

Автономні вуличні ліхтарі на основі світлодіодних і фотоелектричних технологій дуже добре підходять для вуличного освітлення. Ці системи є економною альтернативою традиційному освітленню, тому що не потребують затрат енергоносіїв, використовують чисту енергію, мають довгий термін експлуатації, стійкість до впливу природних факторів, є надійним джерелом енергії. На даний час в Україні гостро постала проблема енергопостачання. Відновлювальні та альтернативні джерела енергії стають пріоритетними.

Тому одним із перших  у Миколаївській ОТГ взялися реалізовувати проект заміни традиційних джерел енергії на альтернативні. Реалізація проекту надала можливість придбати та змонтувати 20 сонячних батарей та 10 акумуляторів для вуличного освітлення, що забезпечить перетворення енергії cонця в електричну. Для живлення ліхтарів вуличного освітлення застосовуються сонячні фотоелектричні модулі. Модулі разом із ліхтарем закріплені на спеціальному каркасі, звареному із металевих кутиків та встановленому на опорі висотою 6,5 м. 

Впровадження даного проекту в селі Верхосулка Миколаївської ОТГ набуло не лише соціального, а й економічного значення. Адже вирішило проблеми витрачання коштів місцевого бюджету та забезпечило вуличне освітлення за допомогою відновлювальних джерел енергії, створивши комфортні умови для мешканців села за допомогою сучасних енергоефективних технологій.

 

 

Область: 
Сумська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)