Вода, дороги та якісні послуги - у Шишацькій ОТГ розповіли про напрямки роботи у 2017 році

Шишацька об’єднана територіальна громада визначила пріоритетні напрямки розвитку на 2017 рік та приступила до їхньої реалізації.

Головний пріоритет – забезпечити жителів громади якісною питною водою та розширити комунально-технічне підприємство. Також – створити Центр обслуговування громадян, де люди зможуть швидко та якісно отримати різні види послуг. Про це повідомляє Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України.

Нині влада громади вже виготовляє необхідну проектно-кошторисну документацію для робіт пов’язаних із забезпеченням населення питною водою. Як розповів Федір Дерій, перший заступник Шишацького селищного голови, розпочнуть із найвіддаленіших населених пунктів ОТГ, де ситуація найкритичніша, адже в деяких селах майже не залишилося води і в колодязях.

На перший етап – виготовлення проектно-кошторисної документації, вже заклали гроші в бюджеті. Коли дійде черга до будівництва, можливо, використаємо на це гроші, які надасть нам держава на розвиток інфраструктури громади, – розповідає Федір Михайлович.

Серед нового у 2017 році – запуск пілотного проекту в Пришибському старостаті. Мета – створення центру обслуговування громадян, де люди зможуть отримувати соціальні, адміністративні, освітньо-культурні послуги, а не лише адміністративні, як наприклад, в ЦНАПах.

В одному приміщенні надаватимуть різні види послуг: адміністративні (вчинення нотаріальних дій, видача різних довідок тощо), соціальні ( послуги перукаря, масажиста, швачки), культурно-освітні, – розповідає про майбутню новацію перший заступник голови Шишацької ОТГ. ؘ– Також хочемо забезпечити це приміщення якісним Інтернетом та взяти працівника, котрий зможе консультувати та допомагати людям через Інтернет оплачувати комунальні послуги.

Зазначимо, у Пришибському старостаті мешкає 858 жителів.

У планах – розширити комунально-технічне підприємство «Техкомунбуд».

Створимо два структурні підрозділи: із забезпечення питною водою та шляхо-ремонтне управління. Для останнього закупимо спецтехніку, щоб робити поточний ремонт доріг на території об’єднаної громади, – зазначив Федір Дерій.

Джерело

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)