В опорній школі у Приазовській ОТГ відкрилася нова медіатека

У Приазовській ОТГ в спеціалізованій школі I-III ступенів «Азимут» відкрито сучасну бібліотеку, де облаштувано кілька зон для навчання і відпочинку. Тут є інтерактивний куточок, де діти працюють на ноутбуках з виходом в інтернет, стелажі з різноманітними книгами - від величезних тематичних енциклопедій до новинок сучасної літератури, і навіть зона відпочинку з іграшками, пазлами і конструктором.
На  ремонт та облаштування медіатеки Приазовська ОТГ виділила з власного бюджету понад 160  тисяч гривень. Комп’ютерну техніку, книжковий фонд та іграшки  громаді  надав благодійний фонд Марини Порошенко, що опікується впровадженням інклюзивних практик в українській освітній сфері. Медіатека спланована таким чином, що надає  можливість   учням  з особливими потребами користуватися  її ресурсами. Це один  з рівнів реалізації програми інклюзивного навчання, яку активно підтримує Асоціація міст України.
Відкриття сучасних бібліотек у навчальних закладах – це потужний стимул для навчання. Сьогодні недостатньо просто провести урок, дітей треба зацікавити та заохотити.
У Запорізькій області відкрито вже 53   медіатеки.
Запорізьке РВ АМУ вітає приазовців з цим важливим надбанням в освітній сфері а також зазначає, що в Приазовському районі це вже друга медіатека. Ще одна відкрита на базі Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Гармонія».
 
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)