У Житомирі на базі комунального підприємства працює готель для домашніх тварин

“Зелене світло” майбутньому притулку для тварин було дано у 2015 році. Своїм рішенням Житомирська міська рада виділила 1,2 млн грн на проведення у приміщенні будівельних робіт. Але бачення міської влади щодо функцій будівлі на той момент змінилося. Керівництво міста спільно з волонтерами та благодійниками дійшло висновку, що є потреба не просто забезпечити «дах над головами» тварин, а розширити функції даного закладу. Так виникла ідея створити «Центр захисту тварин», де б проводилася регулярна стерилізація безпритульних чотирилапих, реабілітація тварин, які потребують лікування, діяв притулок для тварин-інвалідів, працювала б ветеринарна клініка, готель для домашніх улюбленців та виконувалося ще багато інших функцій.

15 грудня 2016 року рішенням Житомирської міської ради створено комунальне підприємство “Центр захисту тварин”. 30 грудня підприємство офіційно зареєстрували.

Метою діяльності комунального підприємства є :

- зменшення кількості безпритульних тварин у м. Житомирі;

- облік, контроль за утриманням і поводженням з домашніми тваринами;

- підтримання належного санітарного стану та благоустрою міста.

Оскільки КП має приносити прибутки у місцевий бюджет, команда працює над насиченням регіонального ринку послуг для більш повного задоволення потреб населення та юридичних осіб. Нині на підприємстві проводять стерилізацію тварин, розпочато оформлення ліцензії для ветеринарної діяльності, після отримання якої всі громадяни нашого міста матимуть змогу скористатися даними послугами для своїх домашніх улюбленців. Віднедавна тут запрацювала нова послуга - готель для домашніх песиків.

«До нас з початку літа почали телефонувати житомиряни та дізнаватися, чи надаємо ми такі послуги. Тому ми розробили відповідну калькуляцію, щоб все було офіційно і законно, погодили, і вже з липня запустили таку послугу», - розповіла директор КП Олександра Мельник.

Зручний просторий вольєр, іграшки, якісний вигул та найкращі чуйні доглядальники для домашніх улюбленців, чиї господарі їдуть у відпустку, відрядження чи в гості. Готель для домашніх песиків обійдеться житомирянам у 47 грн за добу, якщо власники залишатимуть тварин зі своїм кормом, та 60 грн за добу буде з кормом, який надаватиме КП «Центр захисту тварин».

  

 

Область: 
Житомирська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)