У Помічнянській ОТГ працює "Банк безкоштовних речей"

В сьогоднішній нелегкий час важливо підтримувати один одного. Як один із шляхів допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, і стала ідея створення банку безкоштовних речей. Ця практика не є новою, помічнянці її  «підгледіли» під час вивчення досвіду роботи польських гмін. За втілення взялись спеціалісти «Центру надання соціальних послуг населенню" виконавчого комітету Помічнянської міської ради,  - повідомляє Кіровогадське РВ АМУ.
Першими до втілення ідеї долучились освітяни та депутати місцевої ради. Пізніше ініціативу підтримали інші мешканці громади, а до списку речей додали не тільки одяг, взуття, іграшки, а й продукти харчування. На данному етапі небайдужі мешканці регулярно приносять речі. Зібране ж віддають у вигляді гуманітарної допомоги малозабезпеченим громадянам. 
«Про усі поповнення і наявні пропозиції ми повідомляємо на сторінці в Фейсбук в группі «ЦНСПН ВК Помічнянської міськради». Оперативно віддаємо продукти, їх практично, з дня на день не залишається. Другий у списку затребуваних -  сезонний одяг. Його запаси поповнюють регулярно, адже всі ми практично постійно перебираємо речі своїх дітей, з чого виростають, щось кілька разів вдягли і воно вже не до вподоби . А для когось ці речі гарна обновка. Так само і з іграшками, є м’які іграшки, книжки, конструктори, велосипеди і самокати», - розповідає Лариса Трибой, фахівець із соціальної роботи Помічнянської міськради.
Обов’язковою умовою прийому речей є надання чистих речей, випраних і випрасуваних. Весь виданий одяг фіксується в журналі, що дає можливість проаналізувати потреби і кількість сімей, які потребують  підтримки. За час роботи «Банку безкоштовних речей» допомогою скористались більше 60 сімей.
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)