У Новоукраїнській ОТГ відкрили сучасну амбулаторію +ВІДЕО

Новоукраїнська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №2, що  розташована на території селища цукрового заводу, відтепер обслуговує більше двох тисяч жителів  району міста та півтори тисячі жителів сіл громади, віддалених від районної лікарні.

Для розміщення амбулаторії орендували частину приміщення, яке 15 років не експлуатувалося. Заклад відремонтовано на засадах спільного фінансування з бюджетів різних рівнів з залученням коштів місцевих підприємців. У 2017 році на проведення ремонту з районного бюджету було виділено більше 600 тис. грн,  Новоукраїнська рада сільгосптоваровиробників додала ще 145 тис. грн, а Новоукраїнська міська рада  - 30 тис. грн на придбання меблів.

Оновлена амбулаторія оснащена медичним обладнанням вартістю понад 120 тис. грн. Тут діють три кабінети – маніпуляційна, кабінети сімейного лікаря та фізкабінет. Окрім, того на місці можна обстежити гостроту зору, визначити глюкозу крові експрес-методом, а жінкам – провести цитологічний скринінг. Також хворі можуть отримати фізіотерапевтичні процедури і зробити кардіограму. На вільних площах планується розмістити аптечний заклад.

В амбулаторії вже отримали медичні послуги більше півтисячі жителів громади.

 

 
 

Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)