У Маріуполі з'явиться сучасний територіальний центр для ветеранів

У місті давно існувала необхідність підвищення рівня соціального захисту людей похилого віку та піклування про ветеранів. Внутрішні приміщення місцевого територіального центру соціального обслуговування потребували ремонту, який би вирішив цілий спектр проблем - в тому числі з опаленням та водопостачанням.

Зараз у Маріуполі здійснюється комплексний ремонт внутрішніх приміщень територіального центру соціального обслуговування, зокрема, у будівлі замінюються всі інженерні мережі. У минулому році в терцентрі відремонтували фасад, покрівлю та виконали стяжку будівлі. Зараз будинок наповнюють сучасним обладнанням та інвентарем. Заплановано виконати роботи по заміні електричних мереж, центрального опалення, холодного водопостачання, водовідведення, посилити плити перекриття, ремонт внутрішніх приміщень і ганку, замінити віконні та дверні блоки. Загальна сума фінансування - близько 3,5 млн гривень.

Результатом стане енергоефективна будівля, виконана за всіма сучасними вимогами. Територіальний центр буде відповідати європейським стандартам. Таким чином, в Маріуполі буде створено новий сучасний територіальний центр для ветеранів, що в цілому виведе на новий рівень обслуговування людей похилого віку, підвищить комфорт та соціальний захист мешканців міста.

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)