У Кіптівській ОТГ створено дитячий корекційно-розвивальний простір

На території Кіптівської об’єднаної територіальної громади, а саме у селі Борсуків, створено перший в Україні «Корекційно-розвивальний простір Борсучок».

Історія створення цього закладу розпочалася в 2013 році, коли ГО «Ми друзі» придбала будівлю колишньої Борсуківської школи, яка вже понад 20 років не функціонувала та стояла пусткою.

Поступово крок за кроком почалося облаштування території, за допомогою благодійників, батьків діток та за сприяння керівництва ОТГ облаштували територію та побудували лісове містечко. Також ініціаторам також дуже хотілося показати діткам старовинний український побут, ознайомити з традиціями наших предків, тому знайшли на Київщині хатинку 1911 року побудови та перевезли до Борсукова. І ось вже зараз дітки разом з батьками мають можливість випікати хліб в справжній українській печі.

Керівництво ОТГ підтримувало активних громадян словом і ділом, а місцеві жителі з захватом і азартом взялися допомагати в усьому - і прибирати і фарбувати. Тепер діти приїжджають сюди кожні вихідні разом з батьками та вихователями і можуть доторкнутися до надзвичайної природи цього квітучого краю та украхнських традицій.

  

  

Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)