У Глобинській ОТГ на Полтавщині молода лікарка отримала роботу з гідною зарплатнею і службове житло

У Глобинській ОТГ діє Комплексна міська Програма «Житло» на 2017-2020 роки. Вона, зокрема, передбачає придбання службового житла для молодих спеціалістів, які погодяться працювати в населених пунктах громади.
Минулого року випускниця УМСА Людмила Батченко влаштувалася лікарем-педіатром дільничного комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» в місті Глобине.  Керівництво громади пообіцяло забезпечити її житлом. Оскільки вільного житла немає, було прийнято рішення придбати квартиру.
Розглядаючи варіанти, надали перевагу квартирі з сучасним ремонтом та усіма необхідними меблями. 
25 січня 2018 року міська рада схвалила рішення про надання лікарю-педіатру Людмилі Батченко однокімнатної службової квартири загальною площею 33,4 квадратних метра.
Таким чином, Глобинська ОТГ дотримала слова, і молодий спеціаліст отримала у своє користування житло.
Світлана Лазаренко, секретар міської ради,  розповідає, що молодій лікарці громада запропонувала гідну зарплатню: 100 % надбавки до зарплати як молодому спеціалісту та ще 50%  для підтримки.
– Людмила проходила у нас в центрі ПМСД інтернатуру, тож їй запропонували роботу. Оскільки дівчина з Кременчука, то ми не знали, чи захоче їхати працювати в наше місто. Але власне житло та хороша зарплатня переконали її, – розповіла С. Лазаренко.
Яку кількість дітей буде лікувати педіатр, поки невідомо, адже навесні громадяни будуть підписувати декларації з лікарями. Загалом у громаді 16 тисяч жителів. 
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)