У Давидівській ОТГ відкрили музичну школу

 

8 вересня у селі Давидові Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади відбулося відкриття новоствореної дитячої музичної школи. Про це Офіс реформ у Львівському РВ АМУ повідомила прес-служба Давидівської ОТГ.

На відкритті школи були присутні голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький, т.в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Володимирівна Туркало, голова Пустомитівської районної ради Галина Григорівна Гичка. Усі вони побажали колективу новоствореної музичної школи творчих злетів та успіхів на ниві навчання та розвитку підростаючого покоління.

Комунальний заклад «Давидівська дитяча музична школа» відкрив філії у селах Пасіки-Зубрицькі, Кротошин та Чишки. Усього у школі навчатимуться понад 160 дітей у класах фортепіано, скрипки, бандури, духових інструментів, гітари, баяну, акордеону та хореографії.

Голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький зазначив, що інвестиції у майбутнє дітей є пріоритетними для розвитку громади.

 

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)