Сучасний молодіжний центр відкрито у Лиманській міській ОТГ

Наприкінці травня 2018 року в місті Лиман відкрився Молодіжний центр, вже 83-й на Донеччині.
Проект було здійснено на умовах співфінансування:  частину коштів виділено з місцевого бюджету, а частина надійшла з області на реалізацію соціальної програми “Молодь і сім’я Донеччини” в межах обласної програми “Гідна країна для гідних людей”.
У 2017 році обласний бюджет виділив 500 тис. грн, а місцевий - 842 тис. грн, за ці кошти був проведений капітальний ремонт адміністративної будівлі.
Цього року з місцевого бюджету громади було виділено понад 1 млн. грн та зроблено внутрішній капітальний ремонт інноваційного центру. Ще 56 тис. грн з місцевого бюджету були направлені на благоустрій прилеглої території.
Нині в молодіжному центрі є власна музична зала для концертів та репетицій, зала для вивчення іноземних мов і проведення майстер-класів, кабінети для розвитку соціального підприємництва та конференц-зала. Також у приміщенні облаштовано санвузол.
 
З відкриттям Центру молодь Лиманщини отримала сучасний майданчик, що дозволить їй реалізовувати корисні ініціативи для громади. Інноваційний центр розвитку дітей та молоді створить усі умови для генерування ідей, розвитку та реалізації цікавих, творчих особистостей регіону.
Голова громади Петро Цимідан зазначив: “Створення молодіжного центру — це інвестиція в майбутнє країни, адже молодь — це потужна, творча сила з активною позицією в житті суспільства”.
Основну презентацію відкритого об’єкту проводила голова ГО “Альтанка” Ольга Поплавська, яка створила найактивнішу молодіжну організацію Лиманщини. Хлопці та дівчата працюють за різноманітними напрямками: проводять майстер-класи з декоративного-прикладного мистецтва, організовують фестивалі, заохочують до неформальної освіти та здорового способу життя, влаштовують семінари та займаються волонтерством. Команда “Альтанки” не збирається зупинятися на цьому та хоче впроваджувати проекти, які дадуть можливість організації самостійно заробляти гроші для подальшого розвитку. Однією з таких ідей є створення популярних та цікавих муралів на території міста та громади — це стане влучною прикрасою та роботою для молоді.
  
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)