Соледарська громада придбала шкільні автобуси

В рамках реалізації Програми розвитку освіти на 2017-2020 роки у Соледарській ОТГ за кошти місцевого бюджету було придбано два спеціалізовані транспортні засоби  - шкільні автобуси «ATAMAN».
Сучасні автобуси призначені для перевезення дітей шкільного віку, виготовлені відповідно до вимог «ДСТУ 7013:2009» і розраховані на 30 посадкових місць. Транспортні засоби обладнані внутрішніми гучномовними пристроями, доступними для користування водієм, мають автономне опалення, додаткові люки. сучасну паливну систему, що зменшує шкідливі викиди у повітря. Також автобуси облаштовані світильниками, робоче місце водія -  тахографом, звуковою і світловою сигналізацією про перевищення швидкості 70 км/год, є кнопки сигналізації «Прошу зупинитись!», розташовані вздовж стінок салону автобуса. Усі пасажирські сидіння спеціально розроблені під школярів, мають ремені безпеки, інтегровані підголівники, підлокітники.
Цей комфортабельний та безпечний транспорт дасть змогу регулярно та безоплатно перевозити учнів та викладачів до місця навчання і додому.
 
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)