Розвиток робототехніки та програмування для школярів у Немирівській ОТГ

Педагогічний колектив навчально-виховного комплексу №2 Немирівської міської ради працює над тим, аби підвищити зацікавленість учнів предметами природничо-математичного циклу, розвинути критичне мислення вихованців, виховати успішну особистість, модернізувати освіту за допомогою STEM-орієнтованого підходу до навчання.
Одним із напрямів реалізації STEM є робототехніка, яка об’єднує вивчення математики, фізики, інформатики. В його межах діти мають можливість засвоювати знання через діяльність і творчість, що стимулює інтерес та поглиблює знання з цих предметів.
Заняття з робототехніки у НВК №2 проходять з наборами Lego Mindstorm EV3, які придбано за грантові кошти з області у розмірі 20 тис. грн, з місцевого бюджету на це було виділено 14 тис. грн.
У процесі навчання учні конструюють роботів, вивчаючи історію конструкції, тренуються програмувати у спеціальному середовищі. Заняття з робототехніки сприяють підвищенню наукової грамотності, формують вміння критично мислити та працювати в команді. Це допомагає виховати нове покоління новаторів та винахідників.
 
Область: 
Вінницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)