Присиваська громада залучає безробітних до громадських робіт

У Григорівській сільській раді (Присиваська ОТГ) розпочато роботу по програмі «Організація у 2018 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення сіл Григорівки, Павлівки, Строганівки та Іванівки», яку було ухвалено радою громади 22 грудня 2017року. Насамперед, ця програма зорієнтована на залучення максимально широкого кола незайнятих мешканців сіл об’єднаної громади.
У реалізації програми можуть взяти участь усі бажаючі.
Адже в сільській місцевості, віддаленій від районних та обласного центрів, немає крупних підприємств, тому знайти постійну роботу вкрай важко. Здебільшого селяни перебиваються сезонними заробітками, що не додає стабільності їхнім сімейним бюджетам.
Тож запропонована програмою участь у виконанні громадських та інших робіт дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальне напруження і одночасно вирішувати проблеми сіл у благоустрої, відбудові історико-архітектурних пам’яток, меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери, забезпечити інформування населення щодо надання низки соціальних послуг, а також займатися проведенням інформаційно-просвітницької роботи з особами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та соціального супроводу.
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)