Перший інфраструктурний об'єкт у Новолатівській ОТГ - водогін

Централізоване водопостачання з’явилося в селі Зелена Балка, що входить до складу Новолатівської ОТГ Дніпропетровської області. У селі мешкають понад півтисячі людей. Вода тепер діставатиметься до села новим водоводом. Це перший інфраструктурний проект Новолатівської об’єднаної громади. Люди чекали на цю подію два десятки років. 

За останні два роки на Дніпропетровщині збудували та реконструювали понад 40 водоводів – водою забезпечили близько 300 тисяч жителів області. В 2017 році з місцевого бюджету Новолатівської громади було виділено 213111 тис грн на капітальний ремонт водопроводу в Зеленій Балці.

Наступного року планується прокладати розвідний водовід по 12 вулицям села. У перспективі до магістрального водоводу підключать села Макарівка, Червоний ранок та Нове – з питною водою будуть ще півтисячі мешканців, у яких її споконвіку не було.

За останні два роки на Дніпропетровщині збудували та реконструювали понад 40 водоводів – водою забезпечили близько 300 тисяч жителів області.

Крім того, в цьому році сільська школа у Зеленій Балці частково переходить на пелетне опалення. Тепер спортзал, їдальня й корпус, де навчається початкова школа, буде опалюватися по-новому. Всі ці зміни на краще стали можливими після об’єднання територіальної громади.

Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)