Перші результати децентралізації у селі Широкому на Запоріжжі

 

Після об’єднання у Веселівську ОТГ село Широке отримало нове дихання. Те, про що соціальна сфера кілька років тому і мріяти не могла, сьогодні стало реальністю.

Можливо, комусь ремонт порогів та кладка художнього кахелю здається чимось незначним, накшталт косметичного ремонту будівлі, та тут так не вважають. Річ в тім, що на селі будівлі соціального призначення просто руйнував час. Звісно ж, що банально не вистачало грошей на будь-які, хоч би й маленькі роботи. Тому багато будинків, де колись вирувало сільське життя пішли у небуття. Ті ж, без яких селяни не вбачали хоч якогоь соціального існування, мали вигляд майже історичних руїн, але тримались "до останнього". І от, після об*єднання в громаду, ситуація змінилась докорінно.

Завдяки субвенціям з державного та обласного бюджетів, які отримала Веселівська ОТГ у 2016 році на розвиток громад, повністю перекрито дах у КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів», замінено вікна та вхідні двері. Нові склопакети з’явилися також і місцевому ФАПі та дитячому садку.

Звичайно, роботи ще багато, але перші, найважчі, кроки зроблено. І селяни впевнені - децентралізація - це головна реформа в країні, це шлях до розбудови сільських громад.

  

  

 

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)