Перша річниця Старосалтівської об’єднаної громади: активна проектна діяльність, ремонт доріг та відновлення інфраструктури

15 квітня 2017 року виповнюється перша річниця діяльності Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Вже є перші результати об’єднання Старосалтівської селищної ради, Шестаківської, Молодівської, Хотімлянської, Гонтарівської та Червоноармійської сільських рад.

Насамперед, громада отримала такі повноваження як планування розвитку та формування бюджету, залучення інвестицій, управління школами та дитсадками, організації пасажирських перевезень на території громади, надання адміністративних послуг.

Сьогодні громада вже розробила та здійснила низку заходів для соціально-економічного розвиту. Зокрема, Старосалтівською громадою проводиться реконструкція мереж вуличного освітлення, активно здійснюється поточний ремонт доріг. Крім того, громада зареєструвала відділ освіти, молоді і спорту та сектору культури та туризму Старосалтівської селищної ради. Створено також відділ державної реєстрації (речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань).    

Також розроблено та подано проект фінансування до ДФРР щодо закупівлі техніки для комунального підприємства задля покращення якості надання послуг з вивезення та утилізації сміття; виконані роботи з благоустрою сміттєзвалища в смт. Старий Салтів; відремонтовано покрівлю дитячого навчального закладу я/с «Барвінок-100» в смт. Старий Салтів; придбано нові насоси для свердловин та твердопаливний котел для опалення адміністративного приміщення КП «Салтівводоканал»; виконані роботи по благоустрою кладовища в смт. Старий Салтів.

Загалом у 2016 році громада реалізувала п’ять міні проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Цього року до участі в конкурсі громада подала 34 проекти, зокрема, у номінаціях: «Добробут громад» - 19 проектів, «Енергоефективність та енергозбереження» - 9 проектів, «Чисте довкілля» - 6.

Зараз розпочалися переговори щодо відновлення дороги, яка сполучає селище Старий Салтів та село Верхній Салтів.

 

Область: 
Харківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)