Новенькими автомобілями поповнилася сільська медицина в Долинській ОТГ

Долинська об'єднана територіальна громада була утворена в серпні 2016 року внаслідок об'єднання двох сільських рад, до яких входило 9 населених пунктів: Долинської сільської ради з населенням 3032 людей та Розумівської сільської ради з населенням 2792 людей.
На території громади працюють 4 фельдшерсько-акушерських пункти. Керівництво громади поставило за мету оснастити всі ФАПи сучасним медичним обладнанням та транспортом.
В минулому році було придбано три медичні авто. Але, територія громади доволі велика, розтягнута майже на 45 км вздовж Дніпра. Тому було прийнято рішення про закупівлю додаткових медичних автомобілів. Наприкінці лютого нове авто отримала Долинська сільська медична амбулаторія, а 5 березня ключі від новенького медичного автомобіля урочисто передали медикам Розумівської амбулаторії.
Дві автівки коштують 650 тис. гривень. Кошти на оновлення автопарку громада виділила із державної субвенції, а також додала частину коштів із власного бюджету.
«Проїхавши по селам та побачивши стан медичного транспорту ми одразу поставили задачу для громади – купити новий мед транспорт. Старі машини потребували великих коштів на обслуговування та заправку, не дозволяли медикам оперативно виїжджати до пацієнтів. А на балансі деяких сільських ФАПів транспорту не було взагалі, фельдшерам доводилося ходити до хворих пішки», - розповів голова територіальної громади Богдан Федчук.
Тепер новий транспорт обслуговуватиме майже для шість тисяч жителів Долинської об’єднаної територіальної громади. Медики зможуть оперативніше виїздити до хворих, вчасно робити ін’єкції та інші процедури, а у разі необхідності відвозити пацієнтів в спеціалізовані лікарні Запоріжжя.
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)