Грабовецька ОТГ розробила інвестиційну карту громади, яку презентуватиме на економічних форумах, інвестиційних платформах, спеціалізованих виставках

Протягом 2017 року для кожного з шести населених пунктів, які входять до складу громади було розроблено плани земельно-господарського устрою. Це дозволило обґрунтувати використання земель та  виявити незадіяні ділянки, які можна використати під інвестиційні проекти.  
 «Напрямки використання ділянок були передбачені генеральними планами населених пунктів, які ми розпочали розробляти у 2016 році і, відповідно, в результаті проведення своєрідної  інвентаризації земель, було сформовано перелік інвестиційно привабливих  земельних ділянок  та оформлено їх як інвестиційні карти. Усього на карті є 11 інвестиційних пропозицій: земельні ділянки для вирощування та переробки енергокультур; вирощування плантаційних лісових культур; ведення тваринницько-промислового господарства;  розміщення виробничо-промислових, складських, логістичних  об’єктів; розміщення виробничої зони; будівництва сонячної електростанції;  котеджної забудови», – розповідає спеціаліст з економічних питань ОТГ Романа Лев-Караєва.
Інвестиційний потенціал Грабовецька ОТГ презентуватиме 28 лютого на Форумі презентацій-запитів для інвесторів від ОТГ на виставці «АгроТехніка-2018». На 28 лютого підготовлено інформаційний майданчик для озвучення проектів громад  в галузі відновлювальної енергії та енергозберігаючих технологій.  На ньому ОТГ шукатиме вітчизняних, а можливо – і  закордонних партнерів, які би хотіли інвестувати в ОТГ.
«Для будь-якої громади пріоритетом має бути створення нових робочих місць та зростання бюджету, – вважає голова Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш. – Власне з цією метою ми і розробили інвестиційну карту громади. Сподіваємося, що вона допоможе нам знайти інвесторів та бізнес-партнерів».   
Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)