Електронний сервіс "Прозорий бюджет" створено у Покровську

У місті Покровськ, яке є членом АМУ, презентовано "Прозорий бюджет" - електронний сервіс, що має за мету зробити бюджет Покровської міської ради публічним і зрозумілим кожному.
Основним фактором сприяння розвитку громадянського суспільства є прозорість діяльності органів місцевого самоврядування, тож презентація цього електронного продукту є важливим кроком до розвитку взаємної довіри і співробітництва з жителями Покровська.
Онлайн-інструмент для візуалізації бюджетних показників включає в себе графіки та діаграми для зручності сприйняття бюджетної інформації. Такий спосіб представлення даних спрощує контроль ефективності використання коштів.
Веб-сервіс “Прозорий бюджет” також націлений на координацію системи прийняття рішень чиновників. Спираючись на отримані дані, держслужбовці зможуть коригувати напрямки зовнішньої та внутрішньої політики для більш ефективного розподілення бюджетних коштів. Підвищення прозорості та підзвітності міської влади робить Покровськ не тільки комфортним, але й привабливим для потенційних інвесторів.
Таким чином, використання електронних інструментів сприяє розвитку прозорості та економічному зростанню й процвітанню міста.

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)